اولین مجموعه ورزشی روباز ویژه بانوان در قزوین افتتاح می شود

0 نظرات
1059
۱۶-خرداد-۱۳۹۶

مسعود نصرتی روز یکشنبه در مراسم آغاز عملیات مجموعه فرهنگی ورزشی تخصصی بانوان که با مشارکت شهرداری و آموزش و پرورش تکمیل می شود گفت: این پروژه در شرایطی مطرح شد و مورد موافقت شورای شهر قرار گرفت که بانوان در استفاده از امکان ورزشی در تنگنا هستند.

وی بیان کرد: مجتمع فرهنگی ورزشی گلها که متعلق به آموزش و پرورش است تاکنون ۱۷ سال رها شده و نیمه کاره و بدون استفاده مانده بود که با دستور استاندار محترم آماده مشارکت در کار شدیم تا کاری ماندگار برای بانوان در شهر قزوین رقم بخورد.

شهردار قزوین تصریح کرد: این مجموعه دارای زمین چمن مناسبی است که در غرب مجموعه قرار دارد و استفاده می شده و دو سوله بزرگ و یک استخر دارد که قرار است آن را به یک سالن چند منظوره تبدیل کنیم.

نصرتی اضافه کرد: بانوان قزوین صاحب مجموعه فرهنگی و ورزشی تخصصی ویژه بعداز ۱۴ ماه خواهند شد.

وی گفت:ازعملیات عمرانی مجموعه فرهنگی، ورزشی تخصصی ویژه بانوان ۱۷ سال است که می ‌گذرد و تنها یک مرحله آن به بهره‌برداری رسیده که زمین فوتبال در غرب این مجموعه است.

شهردار قزوین گفت: در جنوب شرقی این مجموعه یک استخر با سقف متحرک ویژه بانوان احداث خواهد شد.

نصرتی افزود: این مجموعه با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش اجرایی خواهد شد که صبحها ویژه دانش آموزان دختروبعدازظهر ویژه بانوان شهر قزوین خواهد بود و تلاش می کنیم این مجموعه در ۱۴ ماه در ۳ مرحله اجرایی شود که هر مرحله که تکمیل شد مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: این مجموعه سالیان سال بود که به خاطر کمبود بودجه و مشکلات مالک نیمه تمام مانده بود و با دستور ویژه استاندار قزوین عملیات عمرانی این مجموعه مجددا آغاز شد.

شهردار قزوین یادآورشد: در۴۰ روز گذشته برای آغاز مجدد عملیات عمرانی این پروژه ۱۵ جلسه برگزار شد که ۵ جلسه فقط با مالک این زمین بود تا به توافق برسیم.

وی تصریح کرد:اعضای شورای شهر بخصوص بانوان نقش مهمی در تحقق آغاز مجدد عملیات عمرانی این پروژه داشتند و با تکمیل آن اولین استخر روباز ویژه بانوان در استان به عنوان مجموعه ای بی نظیر خواهد بود.

۲۲ هزار مترمربع فضای فرهنگی ورزشی ویژه بانوان

شهردار قزوین تصریح کرد: ۲۲ هزار مترمربع درمجموعه فرهنگی ورزشی گلها نوسازی و تکمیل خواهد شد و به صورت مشترک در اختیار آموزش و پرورش و شهرداری قرار می گیرد و در تامین سلامت مردم نقش مهمی خواهد داشت.

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
شهردار قزوین مسعود نصرتی نصرتی مجموعه فرهنگی ورزشی روباز ویژه بانوان

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.